- DME-R1200
Cyfrowe lusterko wsteczne do samochodów kempingowych
- rozmiar wyświetlacza LCD: 11,8 cala (29,9 cm)
- rozdzielczość wyświetlacza LCD: 1920 x 440 pikseli Full HD
- kamera: 2 miliony pikseli
- kąt obiektywu kamery: poziomo: 110°, pionowo: 55°
- liczba klatek na sekundę: 28 fps
- wartość F kamery: 1,8
- długość kabla kamery: 6 m
- dostępny opcjonalny przedłużający kabel kamery o długości 10 m (KWX-DM01)
- napięcie zasilania: 12 V (znamionowo 15,4 V)
- temperatura pracy: od -20°C do 60°C
- temperatura przechowywania: od -40°C do 85°C
- rozmiar lustra cyfrowego: 307 x 88,4 x 34,7 mm
- rozmiar zewnętrznej kamery tylnej: 40 x 30,3 x 41,7 mm